Úvod &gt: Software

Softwary pro 3D skenování a pro úpravu dat

Skenování

Skenovací software slouží primárně jako obslužný software 3D skenerů. Základní funkcí je převod nasnímaných dat na mraky bodů jejichž seskládáním do jednoho celku následně vznikne kompletní objekt a jeho model. Ten může být následně texturován.
Dále SW obsahují funkce umožňující další zpracování 3D skenu jako optimalizace a normalizace, vyhlazení nebo zjednodušení geometrie, vyplnění děr v modelu, odmazání nepotřebných částí skenu apod. V těchto softwarech můžeme nalézt i funkce pro základní měření či rozměrové porovnávání dvou 3D skenů.
Pro námi nabízené značky skenerů jsou určeny softwary Artec StudioRangeVision ScanCenter.

Úprava dat

V softwarech pro úpravu dat naleznete rozšířené funkce pro práci v oblastech, jakými jsou například metrologie či reverzní inženýrství. Právě pro tyto dvě nejčastější oblasti využití 3D skeneru nabízíme profesionální softwary značky Geomagic.
Pro metrologické účely je vhodným pomocníkem software Geomagic Control X, který Vám pomůže s měřením, ale také s porovnáváním naskenovaných dat s CAD modelem.
Vytvářejte funkční a upravitelné 3D modely v softwaru Geomagic Design X, určeném pro reverzní inženýrství.
Geomagic for SOLIDWORKS, zajišťuje bezproblémový export 3D modelů pro SOLIDWORKS a stává se tak profesionálním pluginem.

Potřebujete poradit se softwarem na zpracovaní 3D modelů? Napište nám.

Chcete být informováni o novinkách ve 3D skenování? Sledujte nás na Facebooku či Instagramu a nic vám neunikne.

 
 
 
Mapa webuO webu | Tisknout stránku  | 
|
Vyrobila: Omega Design
 
 
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace  Rozumím