Úvod &gt: Aktuality &gt: Střípky z veletrhu Euromold

Střípky z veletrhu Euromold

19. října 2015

Ve dnech 22. - 25. 9. 2015 jsme se zúčastnili veletrhu Euromold, který se letos konal v německém Düsseldorfu. Představili jsme skenery RangeVision, jejichž hlavním distributorem pro Evropu je právě naše firma.

A tak jsme nemohli chybět na mezinárodním veletrhu výroby forem a nástrojů, vývoje a designu Euromold. Cílem bylo nejen představit naše produkty zákazníkům, ale především oslovit potencionální distributory z evropských zemí.

Prezentovali jsme profesionální skenovací systémy RangeVision Standard Plus a Advanced, které jsou ideální pro využití v širokém spektru oborů díky své variabilitě. Pro ukázku jsme snímali dveře ze Škody 110 (což se setkalo se zájmem především českého publika) a malou součástku na automatizovaném otočném stole.

Také jsme předvedli RangeVision Smart. Nyní ale se stativem Cullman 400T, který je možné objednat místo dosavadního Joby Gorillapodu, a který umožňuje snazší manipulaci se skenerem.

Návštěvníci veletrhu si mohli ověřit kvalitu prováděných skenů přímo na vlastní oči. A to jak při skenování se značkami, tak bez nich.

Pokud máte i vy zájem o prezentaci 3D skenerů RangeVision, kontaktujte nás.

Veletrh Euromold 2015 v německém Düsseldorfu.Veletrh Euromold 2015 v německém Düsseldorfu.Veletrh Euromold 2015 v německém Düsseldorfu.

Více informací a novinek ze světa 3D skenování najdete na našich Facebookových stránkách.

Mohlo by vás zajímat:

Stali jsme se strategickým partnerem 3D skenerů RangeVision
ABBAS, a.s. je nyní hlavním partnerem výrobce 3D skenerů RangeVision pro Evropu! Současně s tímto krokem se do Brna přesunula kompletace těchto skenerů.

Tipy, jak skenovat ve 3D – 1. část
Občas se při skenování setkáte s předměty, na kterých byste si mohli zuby „vylámat“. Jsou bez textury, s opakující se geometrií, nebo jsou malé a  úplně bez geometrie. Připravili jsme pro vás několik rad, jak si s  těmito předměty poradit.

3D sken motocyklového závodníka, víme jak na to!
Přinášíme vám další ukázku skenování s 3D skenerem RangeVision. Tentokrát pozoruhodné skenování závodníka na motorce. Podívejte se na shrnutí celého procesu od samotného 3D skenování až po možná využití výsledného 3D modelu.

 
 
Mapa webuO webu | Tisknout stránku  | 
|
Vyrobila: Omega Design
 
 
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace  Rozumím