Úvod &gt: Software &gt: RangeVision ScanCenter

RangeVision ScanCenter

Software určený ke skenování se stacionárními 3D skenery RangeVision. Obsahuje průvodce kalibrací skeneru pro uživatele, který nemá s 3D technologiemi dosud zkušenosti. Všechny aktualizace a funkce jsou k dispozici, bez ohledu na typ 3D skeneru RangeVision. Nabízí 3 režimy skenování – na automatickém otočném stole, s referenčními značkami nebo s využitím geometrie skenovaného předmětu. Umožňuje také zachytit barvu a texturu, s automatickým vyvážením bílé což je důležité nejen v rámci počítačové grafiky a animací, ale například i v barevném 3D tisku. RangeVision ScanCenter je navržen jak pro 3D skenování, tak i pro následné zpracování dat pro export 3D modelu v požadovaném formátu jakým jsou např. .STL, .OBJ, .PLY.  Při zpracování naskenovaných dat Vám software umožní jednotlivé skeny nebo skupiny skenů spojovat a to jak automaticky, tak i manuálně. Úpravy jako vyplnění děr, odmazání nepotřebných ploch a jiné jsou samozřejmostí.

> Trvalá licence se všemi dostupnými aktualizacemi
> Možnost práce na více počítačích
> Algoritmy umožňující skenování a zpracování velkého množství dat

Chcete být informováni o novinkách ve 3D skenování? Sledujte nás na Facebooku a již vám nic neunikne.

Mohlo by vás zajímat:

3D skenery si „zahrály“ v novém Terminátorovi
Už jste viděli poslední díl Terminátora (Terminator Genisys)? V tomto díle je možné zhlédnout filmové efekty vytvořené právě díky 3D skeneru od  společnosti Artec! Podívejte se na video, které vás nechá nahlédnout do  zákulisí tohoto filmu.

Google Art Projekt zapojil i 3D technologie
Google Art Projekt je vizuálním online zážitkem pro všechny znalce a nadšence umění. V této online galerii si můžete prohlédnout více jak 90,000 uměleckých děl, které pocházejí z více než 500 světových muzeí. A to už je pořádná sbírka umění!

Skenování kapoty krok za krokem
Zajímá vás, jak naskenovat kapotu sportovního auta krok za krokem? Víte, jak se tvoří výsledný 3D model? Připravili jsme pro vás jednoduchý návod, jak bez problémů zvládnout celé skenování s 3D skenerem Smart od  společnosti Range Vision.

 
 
 
Mapa webuO webu | Tisknout stránku  | 
|
Vyrobila: Omega Design
 
 
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace  Rozumím